אלבינה קונץ בר טיפול זוגי, טיפול משפחתי

קצת עליי

שמי אלבינה קונץ בר ואני מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת - תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (MSW) עם התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי, ומוסמכת ע"י האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.

את התואר הראשון שלי (BA) במדעי המחשב ומנהל עסקים בינלאומיים סיימתי בחו"ל בשנת 1992. במשך שנים רבות עבדתי כמנהלת יבוא ורכש ולאחר מכן עשיתי שינוי לאהבה השניה שלי, תכנות, ועבדתי כמתכנתת במחלקת מחקר ופיתוח בחברת הייטק. לא תיארתי לעצמי שבהמשך אעבור מהפך כה עצום בחיי...

כשהייתי ילדה קטנה, היתה תקופה ארוכה שבה חלמתי את אותו החלום כמעט כל לילה: היתה לי היכולת לעזור למשפחות אשר היו במצוקה נפשית כלשהי, מבלי שידעו על כך.

חלום זה נשכח ממני לגמרי, עד אשר ראיתי אותו שוב בהנחיה בדמיון מודרך שחוויתי לראשונה בשנת 2002. זא היה ניעור חזק מאד עבורי, ניעור ששינה את חיי.

מאותו הרגע, התחלתי לעבור תהליכים משמעותיים ולהימשך לדברים שהיו רחוקים ממני עד אז. פתאום נפתח בפניי עולם חדש ונפלא - עולם האינסוף - עולם של רוחניות, מודעות, הקשבה פנימית וחיבור יותר מרגש לחיים. קיבלתי תובנות רבות והבנתי כמה כוח יש לנו לשנות איך שאנו חווים את החיים. בער בי הרצון לעזור לאנשים להשתחרר מייסוריהם, להיפתח לאפשרויות בחירה חדשות, להגיע להקשבה פנימית עמוקה יותר ולחוות את החיים ביתר קלות ושמחה.

רצון זה הוביל אותי בסופו של דבר ללימודי פסיכולוגיה אלטרנטיבית (מנחה בכירה - Master NLP Practitioner) ולאחר מכן ללימודים אקדמאיים לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית עם התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי (MSW).

בסוף שנת 2005 התפטרתי מעבודתי כשכירה בהייטק והמשכתי לטפל במשרה מלאה, להרצות ולהנחות סדנאות. טיפלתי בקליניקה הפרטית שלי בכפר סבא ובמקביל בתחנות לטיפול זוגי ומשפחתי באיזור השרון.

כיום, בנוסף לטיפולים שאני מעבירה בקליניקה הפרטית שלי בכפר סבא, אני עובדת כמנהלת טיפולית במוסד לגמילה ושיקום מהתמכרויות.

בקליניקה שלי בכפר סבא אני מקבלת זוגות ומשפחות.

שפות הטיפול: עברית, אנגלית, רוסית (Русский язык, Engish).

ההתמחויות שלי: קשיים/אתגרים בזוגיות או במשפחה, תקשורת בין אישית, התמודדות עם משברים בחיים, הדרכת הורים לילדים ומתבגרים, יחסים בין אישיים, קונפליקטים בין בני זוג או בין בני המשפחה, טיפול בפוביה, וכל התמודדות נפשית/רגשית אשר משבשת את איכות החיים הזוגית והמשפחתית.

לאחר שיחת טלפון ולפי הצורך גם פגישת היכרות קצרה בחינם, ניתן לבדוק אם הטיפול שאני מציעה מתאים, לאתגר איתו מתמודדים, או שניתן לקבל טיפול מתאים יותר אצל מומחה אחר.

אני מאחלת לכולנו לחיות מתוך הקשבה פנימית, בשלווה ובשמחה.

אלבינה קונץ בר

.

.