קצת עליי

שמי אלבינה קונץ בר

אני מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית מוסמכת.

(תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית עם התמחות בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, והסמכה של האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי).

את התואר הראשון שלי (BA) במדעי המחשב ומנהל עסקים בינלאומיים סיימתי בחו"ל בשנת 1992. במשך שנים רבות עבדתי כמנהלת יבוא ורכש ולאחר מכן עשיתי שינוי לאהבה השניה שלי, תכנות, ועבדתי כמתכנתת במחלקת מחקר ופיתוח בחברת הייטק. לא תיארתי לעצמי שבהמשך אעבור מהפך כה עצום בחיי…

כשהייתי ילדה קטנה...

היתה תקופה ארוכה שבה חלמתי את אותו החלום כמעט כל לילה: היתה לי היכולת לעזור למשפחות אשר היו במצוקה נפשית כלשהי, מבלי שידעו על כך.

חלום זה נשכח ממני לגמרי, עד אשר ראיתי אותו שוב בהנחיה בדמיון מודרך שחוויתי לראשונה בשנת 2002. זה היה ניעור חזק מאד עבורי, ניעור ששינה את חיי.

מאותו הרגע, התחלתי לעבור תהליכים משמעותיים ולהימשך לדברים שהיו רחוקים ממני עד אז. פתאום נפתח בפניי עולם חדש ונפלא – עולם האינסוף – עולם של רוחניות, מודעות, הקשבה פנימית וחיבור יותר מרגש לחיים. קיבלתי תובנות רבות והבנתי כמה כוח יש לנו לשנות איך שאנו חווים את החיים. בער בי הרצון לעזור לאנשים להשתחרר מייסוריהם, להיפתח לאפשרויות בחירה חדשות, להגיע להקשבה פנימית עמוקה יותר ולחוות את החיים ביתר קלות ושמחה.

רצון זה הוביל אותי ללימודי פסיכולוגיה אלטרנטיבית (מנחה בכירה – Master NLP Practitioner) ולאחר מכן ללימודים אקדמאיים לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית עם התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי (MSW).

בסוף שנת 2005...

התפטרתי מעבודתי כשכירה בהייטק והמשכתי לטפל במשרה מלאה, להרצות ולהנחות סדנאות. טיפלתי בקליניקה הפרטית שלי בכפר סבא ובמקביל בתחנות לטיפול זוגי ומשפחתי באיזור השרון.

כיום, אני נפגשת לפגישות טיפוליות באונליין – בזום או בסקייפ, עם זוגות, משפחות ויחידים, המגיעים אליי דרך המלצות מכל מקום בארץ ובעולם.

אני דוברת שלוש שפות טיפוליות: עברית, אנגלית, רוסית (Русский язык, English).

ההתמחויות שלי: קשיים/אתגרים בזוגיות או בחיים בכלל, תקשורת בין אישית, התמודדות עם משברים בחיים, פחדים, הדרכת הורים לילדים ומתבגרים, יחסים בין אישיים, קונפליקטים בין בני זוג או בין בני משפחה, וכל התמודדות נפשית/רגשית אשר משבשת את איכות החיים של היחיד, הזוג או המשפחה.

 

בשיחת טלפון או וואטסאפ, ניתן לבדוק אם הטיפול שאני מציעה מתאים לאתגר איתו אתם מתמודדים.

אני מאחלת לכולנו לחיות מתוך הקשבה פנימית, בשלווה ובשמחה.

אלבינה קונץ בר