המלצה שריגשה אותי: הסיפור של א'

מדי פעם אני מקבלת מכתבי המלצה מפורטים שמרגשים אותי במיוחד. כך היה עם ההמלצה של א', אותה אני מביאה בפניכם:

"בשלוש שנים האחרונות בחיי הייתי מלווה במטפלת בעלת וותק טיפולי של עשרות שנים וגם לפניה הייתה לי מטפלת אחרת – השקעתי בעניין הרבה כספים וזמן ואפשרתי את ההתמסרות של הנפש שלי (פתחתי מולן את המקומות הכי פצועים ופגיעים שלי ולא בלמתי את עצמי מ"לחטט איתן בפצעים"). עדיין הרגשתי שחוץ מהתחושה שיש מי שאיתי בתקופה הקשה הזו אני לא מצליחה להגיע עם אותן מטפלות לפתרונות מעשיים, ואני תקועה עם תחושת חוסר הידיעה של מה אני רוצה לעשות בחיי ואיך ליצור זוגיות מעצימה והקמת משפחה, זיהיתי בלבול גדול ודפוסים שחוזרים על עצמם אבל לא ידעתי איך להשתחרר מהם.  

אותו מכר שהמליץ עלייך סיפר לי שאת בן אדם מדהים – סוג של פייה, שעזרת לו, שאת מאוד חכמה ופרקטית ושכדאי לי לנסות אותך. מהשמיים הגיע אלי באותו יום האדם הזה – הוא היה השליח מאלוהים לבוא "משיח" (או שאולי אדייק ואומר "משיחה").

למרות שבימים ההם איבדתי כבר את התקווה שמטפלות יכולות לסייע לי, החלטתי לנסות אותך. והפתעת אותי בענק! מפגישה לפגישה איתך הדברים בחיי נראו בהירים יותר והתשובות לא איחרו להגיע מתוכי. עזרת לי להירגע, לא להיבהל מעצמי, לראות את הטוב בכל מה שקרה לי, לימדת אותי לתכנת מחדש את הרצונות שלי, להתרכז בעיקר ולשחרר את התפל.

אם אנסה לתאר במשפט את היכולות שלך ואומר כי "יש ביכולתך למצוא את חוט השני בסבך החיים ולמשוך את האדם בעזרת חוט זה אל בהירות, מיקוד ופתרונות".

עיניי דומעות מהתרגשות – הצלחת איתי בגדול, בזמן קצר עשית מה שאף אחת לא עשתה לפנייך מזה כמה שנים ועל כך תודה רבה רבה, תודה על כל מה שהיית ועשית בשבילי. את מטפלת בחסד!!!"

תודה רבה לך, א' האהובה! ❤

נהנתי מאוד מהפגישות והצמיחה המשותפת שלנו. 

דילוג לתוכן